پایونار

برای شما پیش آمده که ؟

 • در روزهای شلوغ و پر کار فرصت کافی برای به خوبی پاسخ دادن به سوالات و ابهامات مشتریان را نداشته باشید
 • رزرو نوبت مشتریانتان با مشکل و تداخل رو به رو شود
 • تسویه حساب و حسابداری پرداخت مشتزیان با اختلال و بی نظمی مواجه شود
 • منشی شما تخصص کافی برای توضیح کامل و ارائه دقیق خدمات شما به مشتریان را نداشته باشد.قطعا هیچ کس مثل شما نمیتواند این کار را انجام دهد !
 • مشتریانتان مایلند در مورد خدماتتان با خودتان صحبت کنند و مشاوره بگیرند ، اما شما زمان کافی ندارید
 • مشتریان نوبت رزرو میکنند و در زمان مقرر به سالن مراجعه نمی کنند
 • دعوت و ثبت نام رویداد هایی مثل بازدید عروس سخت و زمان بر باشد
 • اطلاع رسانی و تماس با مشتریان زمان بر و پیچیده باشد
 • در روز های مهم و پر کار سال با کمبود نیروی کار مواجه شوید

اگر هر کدام از اینها را تجربه کرده اید باید بدانید روال کار آرایشگاه و مرکز زیبایی شما نیاز به تغییر و بهبود دارد.

اما دقیقا منظور ما از این تغییر چیست؟

اولین مورد کم کردن دخالت و کارهای پرسنل است. منشی شما به دلیل پاسخگویی به تماس‌های زیاد مشتریان احتمال اشتباهات و خطاهایش بالا میرود. اگر این کارها به صورت اتوماتیک انجام شود و در نهایت لیستی از مشتریان و نوبت‌های رزرو شده در اختیار داشته باشید حجم کار بسیار کم میشود و خطایی نیز وجود ندارد. در واقع تمام اطلاع رسانی‌ها و حساب و کتاب‌ها اتوماتیک انجام میشود و فقط ارسال بعضی پیام‌ها و تماس‌ها بر عهده منشی خواهد بود.

دومین مورد جلوگیری از مشکلاتی است که زمانی به وجود می‌آیند که مشتری نوبت رزرو میکند و در زمان تعیین شده در آرایشگاه حضور پیدا نمی‌کند و به دلایل مختلف یا دیر میرسد یا کلا نمی‌آید. یکی از دلایل این مشکل این است که شما روی این حساب میکنید که حتما در موعد مقرر در آرایشگاه حضور پیدا میکند و از او هزینه‌ای دریافت نمیکنید. شما با یک روال کار مناسب می‌توانید این مشکل را حل کنید.

مورد بعدی پاسخگویی مناسب و تخصصی به تمام مشتریانی است در مورد خدماتتان سوال میپرسند. پاسخ اینگونه سوالات را فقط خود آرایشگر میتواند ارائه دهد. پاسخ دادن این سوالات به بهترین شکل، بسیار مهم است زیرا نحوه‌ی پاسخ دادن شماست که باعث جذب یا فراری دادن مشتری میشود. همچنین تعداد زیاد مشتریان یا لایک‌ پست‌های اینستاگرام شما دلیلی بر عملکرد مناسب شما نیست، ملاک افرادی هستند که مشتری شما نشده‌اند. شما باید سیستمی داشته باشید که اطلاعات افرادی که حتی یک بار به شما مراجعه میکنند را در اختیارتان قرار دهد تا در صورت لزوم با آنها تماس بگیرید. شما با این اطلاعات میتوانید در مورد پیشزفت کار آرایشگاهتان معجزه کنید.

پاسخ مناسب برای این مشکلات و بسیاری مشکلات دیگر به صورت جامع در نرم‌افزار پایونار گنجانده شده !

اما پایونار چیست؟

پایونار یک نرم‍‌‌ افزار آنلاین تحت وب است که این امکان را فراهم می آورد که افراد در مورد خدماتتان اطلاعات کافی و مناسب را بدست آورند و رزرو نوبت انجام دهتد و هزینه‌ آن را بپردازند. پایونار این خدمات و اطلاع رسانی به پرسنل و مشتری را به صورت اتوماتیک انجام میدهد و شما فقط منتظر ورود مشتری به آرایشگاهتان می‌مانید. همچنین امکان دعوت و ثبت نام رویدادها و کلاس‌های آموزشی،برگذاری دوره‌های آموزشی آنلاین، فروش محصولات مورد تایید شما، پذیرش نیروی کار و… در پایونار فراهم شده. در ادامه این مطلب شما با سایر امکانات پایونار بیشتر آشنا میشوید.

هاست و دامنه

دامنه نام سایت شماست که توسط خودتان انتخاب میشود.این نام میتواند اسم آرایشگاه شما یا هر نام دیگری باشد.برای داشتن دامنه مناسب نکاتی هستند که با رعایت آنها میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.برای دانستن این نکات اینجا کلیک کنید.همچنین هاست فضا و حافظه ای است که اطلاعات ، تصاویر و متن‌های مربوط به وبسایت شما در آن ذخیره میشود.

وبسایت

وبسایت آرایشگاه شما در‌ واقع معاون دست راست شماست.از این به بعد پایونار پاسخگوی مشتریانتان میشود.کاربران با مراجعه به وبسایت سالن زیبایی شما از بین زمان های تعیین شده ، وقت مورد‌نظرشان را انتخاب میکنند.همچنین آنها میتوانند جواب تمامی سوالاتشان درباره خدماتتان ، محصولاتتان و… را از طریق وبسایت آرایشگاهتان بدست آورند.همچنین مدیران آرایشگاه ها میتوانند بسیاری امکانات دیگر را با پایونار داشته باشند.در ادامه همین صفحه درباره این امکانات بخوانید.

آموزش و مشاوره

پس از تکمیل و تحویل وبسایتتان در یک جلسه حضوری نحوه ی استفاده و تنظیمات و درج مطالب به شما آموزش داده میشود.همچنین در راستای جذب و وفادار سازی مشتریانتان نیز در همان جلسه روش هایی به شما مشاوره و آموزش داده میشود.

پشتیبانی فنی

به منظور اطمینان از دریافت بهترین خدمات فنی و نحوه کاربری سایت از طرف ما، به مدت ۶ ماه در کنار شما هستیم و پاسخگوی سوالات و آماده رسیدگی به نیاز های شما هستیم.به علاوه این زمان پشتیبانی قابل تمدید است.تا زمانی که در دوره پشتیبانی هستید، آخرین نسخه پایونار برای شما به روز رسانی و اعمال میشود.

پایونار برای کدام سالن ها مناسب است؟

 • آرایشگاه هایی که قصد اتوماتیک کردن کارها و صرفه جویی در زمانشان را دارند
 • آرایشگاه هایی که قصد جذب و وفادارسازی مشتریانشان را دارند
 • آرایشگاه هایی که قصد معرفی خدمات خود به صورت کامل و به بهترین روش را دارند
 • آرایشگاه هایی که قصد منظم کردن نوبت دهی و هماهنگی ها را دارند
 • آرایشگاه هایی که قصد منظم کردن پرداخت مشتریان و مدیریت آنها به بهترین روش را دارند
 • آرایشگاه هایی که قصد فروش لوازم و مواد آرایشی مورد تایید خود را دارند
 • آرایشگاه هایی که قصد افزایش اعتبار و سطح برند و نام خود را دارند
 • آموزشگاه ها ی گریم و زیبایی که هرکدام از اهداف بالا را مد نظر دارند

پایونار برای کدام سالن ها مناسب نیست؟

 • آرایشگاه هایی که با آنلاین شدن و اتوماتیک شدن کارشان موافق نیستند
 • آرایشگاه هایی که افزایش مشتری و کسب درآمد موافق نیستند
 • آرایشگاه هایی که از وضعیت فعلی کار خود راضی هستند
 • آرایشگاه هایی که تصمیم جدی برای پیشرفت و بهبود کار خود ندارند

سایر امکانات پایونار

برای آشنایی بیشتر با نرم‌افزار آنلاین پایونار سایر امکانات آن را در ادامه مطالعه کنید.برای مطالعه هرکدام از امکانات روی عنوان آن کلیک کنید.

برای مشاهده پیش نمایش یا نمونه کارکرد نرم‌افزار آنلاین پایونار روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت نام
قیمت نرم افزار آنلاین پایونار ۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان است

آیا هنوز سوالی دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و تهیه نرم‌افزار پایونار با این شماره تماس بگیرید

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۹۱۸۲۶

همچنین میتوانید برای تهیه پایونار روی دکمه زیر کلیک کنید و در صفحه‌ای که باز میشود اطلاعاتتان را در هر مرحله وارد کنید و دکمه‌ی بعدی را بزنید و در محله آخر دکمه‌ی ثبت نام را بزنید.پس از آن به درگاه بانکی متصل میشوید و پرداخت را انجام میدهید.پس از آن در اولین فرصت با شما تماس میگیرم تا اطلاعات آرایشگاهتان را برای شروع کار بگیریم.

این نرم‌افزار آنلاین آرایشگاهی گران نیست؟

بله حق با شماست! دلیل آن این است که در پایونار تمامی نیاز‌های شما پیش بینی شده و به طور مداوم این تحقیقات ادامه دارد تا شما نگران هیچ مشکلی نباشید.شما نیازی به فکر کرن و پیداکردن راه حل برای نیاز‌هایتان ندارید .ما به جای شما فکر میکنیم و بهترین راه‌حل را ارائه میدهیم.

اگر من از پایونار در آرایشگاهم استفاده نکنم چه میشود؟

درواقع هیچ اتفاقی نمی‌افتد! روال کار آرایشگاه یا سالن زیبایی شما به حالت قبل باقی می‌ماند؛ اما درصورت مواجه شدن دوباره با مشکلات نوبت‌دهی و عدم حضور به موقع مشتری یا کنسل کردن نوبت رزرو شده بدون اطلاع رسانی و  مواجه شدن با دشواری‌های برگزاری رویدادهایی مثل شوی عروس و دوره ‌های آموزشی و نیافتن پرسنل مجرب و تمامی مشکلاتی که ما راه حلی برای آنها ارئه دادیم، نیاز به نرم‌افزار آنلاین آرایشگاهی پایونار را حس میکنید تا سالن شما هم دیگر با این مشکلات مواجه نشود.