درباره ما

گروه اثر ‌وب در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.‌هر ایده و کسب و کاری برای فعالیت در فضای آنلاین نیاز به بستری برای معرفی و ارائه خدمات یا محصولات خود دارد.گروه اثر وب این بستر را با شناسایی نیاز‌های شما و خلاقیت در ارائه راهکار‌های نوین برای حل مشکلات و بهبود روند کاری شما در قالب وبسایت در اختیارتان قرار میدهد. پس از آن برای گسترش بازار و فروش‌‌‌،‌از طریق دیجیتال مارکتینگ‌،‌مطابق نیاز شما بهترین شرایط را برای رشد و پیشرفت کسب و کارتان فراهم میکند.

موسس

الهام قانعی نیا موسس گروه اثر وب و خالق محصول اثر بیوتی است. پس از طی کردن دوران دبیرستان با پس انداز خود از سن ۱۰ سالگی یک لپ تاپ خرید و در دانشگاه چمران اهواز در رشته نرم افزار که مورد علاقه ی او بود مشغول به تحصیل شد و  وارد دنیای وب شد. پس از آن برای ادامه تحصیل در این رشته به تهران آمد. همزمان با تحصیل با تعدادی از دوستان خود یک گروه طراحی سایت راه‌اندازی کرد و فعالیت خود را در این زمینه گسترش داد.‌در اواخر دوران تحصیل از طرف اساتید خود تقاضای همکاری دریافت کرد و با پذیرش آن فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و کسب و کار های آنلاین ادامه داد. پس از دو سال به عنوان مدیر واحد وب در یک شرکت نرم افزاری مشغول شد و همچنین با تعدادی استارت آپ شروع به همکاری پروژه ای کرد. در همان زمان تصمیم گرفت فعالیت خود را در زمینه بازاریابی نیز گسترش دهد زیرا دریافته بود که کسب و کارهای آنلاین علاوه بر بستر فنی نیاز به استراتژی بازاریابی و خلاقیت دارند و بستر نرم افزاری و مارکتینگ کسب و کار ها باید ترکیب شوند و از طرفی شرکت ها و گروه های نرم افزاری به این نیاز و خلاقیت توجه کافی نمیکنند‌،‌ به همین دلیل تحصیل خود در رشته مدیریت بازاریابی در دانشگاه تربیت مدرس آغاز کرد و همزمان شروع به فعالیت مستقل در زمینه کسب و کارهای آنلاین و کسب تجربه و یافتن راه حل کرد. در ادامه فعالیت خود در قالب گروه اثر وب‌، محصولی به نام اثر بیوتی را خلق کرد.

اثر بیوتی

بیشتر بخوانید

اثر بیوتی طراحی سایت آرایشگاه‌ها به منظور اتوماتیک کردن امور روزمره و بهترین خدمات رسانی به مشتریان برای جذب و وفادار‌سازی مشتریان و افزایش درآمد است.

موسس اثر وب برای استفاده از خدمات آرایشی در یکی از شهرستان‌ها در جستجوی آرایشگاهی که خدمات مناسب و مطابق با نیازش را ارائه میداد بود.اما در فضاهای مجازی و آنلاین اطلاعات کافی برای انتخاب گزینه مناسب را پیدا نکرد.در این راستا با یکی از دوستان آرایشگر خود صحبت کرد و در حین این صحبت متوجه یکسری مشکلات و معضلاتی که سالن‌های زیبایی با آن مواجه هستند شد. برای حل این مشکلات و بهبود کار آرایشگاه‌ها پس ار تحقیقات و نیاز سنجی تصمیم به ارائه راه‌حل مناسب گرفت.نتیجه این تلاش‌ها منجر به خلق اثر بیوتی شد.